Волонтерство

ЗВІТ

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЄВРАЗІЯ"

Наша мережа відкрила благодійний фонд Євразія 🙏 Його основна мета - допомагати тим, хто цього потребує та наближати нашу перемогу разом 🇺🇦

За короткий проміжок часу ми вже встигли допомогти військовим, тож звітуємо: 

▪️Закрили збір БФ «Чумацька валка»  на придбання 40 літрів мастила для танкістів (тактичні медики) 72 бригади імені Чорних запорожців та придбали автомобіль для бригади;

▪️Передали для забезпечення бойової готовності в/ч А4247 роти РВП пʼять рацій 

 Motorola DP4400e VHF AES 256 та пʼять АКБ PMNN4544A для раций серии DP4000 5шт;

▪️Долучилися до збору БФ «Маємо крила»  на придбання тепловізорів у кількості 2 шт для 22-ї ОМБР;

Далі більше 🇺🇦

Смакуйте та долучайтесь до підтримки ЗСУ

Смакуйте та долучайтесь до підтримки ЗСУ

За минулий тиждень ми зібрали 198 450 грн на потреби ЗСУ, а загальна перерахована сума становить вже 7 447 310 грн.

До 50 грн з кожної страви з розділу "Підтримаємо ЗСУ разом" буде перераховано на потреби військовим Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine.

Ваші улюблені страви допоможуть нам усім стати ще на крок ближче до нашої перемоги!

Добровольчий батальйон "Добробат"

З квітня 2022 добробатівці відновлюють пошкоджені або знищені будівлі в Україні. Євразія в свою чергу з жовтня 2022 допомагає батальйону їжею для волонтерів Добробату Київщини. З лютого 2023 року займаємося збором коштів для відновлення нашої країни. До нього можете долучитися і ви, замовивши страви з розділу "Підтримаємо ЗСУ та відновлення країни" де з кожної страви на цей збір відправляється від 10 до 50 грн. 

Відновимо країну, допоможемо ЗСУ разом!

 

Проект благодійного фонду «Життєлюб» — «Обід без бід»

У 2016 році компанія «Евразия» стала партнером проекту благодійного фонду «Життєлюб» — «Обід без бід». Мета проекту — надати людям похилого віку, яким не вистачає грошей на їжу, безкоштовне харчування.

Все починалося з однієї точки безкоштовного харчування на Подолі, а на даний момент таких точок вже 8 і 10 ресторанів мережі ресторанів і суші-барів «Евразия» щотижня привозять обіди в усі точки. Страви для літніх людей, готуються кухарами «Евразия» тільки з якісних продуктів, які використовуються також і для приготування страв в самих ресторанах.

Участь «Евразия» не обмежується тільки наданням безкоштовних обідів, персонал ресторанів регулярно, в якості волонтерів, допомагає проекту на місцях.

Співпраця компанії «Евразия» та благодійного фонду «Життєлюб» показує, що є багато шляхів для допомоги нужденним, а звичайна увага і смачний обід іноді цінніше грошей.

www.happyold.com.ua

Контактна інформація

Для запитів від преси: [email protected]

Пропозиції щодо співпраці: [email protected]

З загальних питань: [email protected]

З питань розміщення реклами: [email protected]

Для звернення громадян : [email protected] [email protected]

Замовити
0(800) 60-19-19