«Вербова алея» — подарунок «Евразия» столичному парку Нивки
30 жовтня 2019

«Вербова алея» — подарунок «Евразия» столичному парку Нивки

Команда «Евразия» висадила цілу «Вербову алею» у столичному парку «Нивки». Тепер у київському парку стало на 23 дерева більше. 


У Києві в парку «Нивки» працівники мережі «Евразия» посадили 23 верби

Не секрет, що рівень забруднень у всьому світі зростає з шаленою швидкістю. Про це вже зняли сотні соціальних роликів з жахливими кадрами сміттєзвалищ, палаючих лісів і шкідливих викидів заводів. Майбутнє планети турбує багатьох, але лише одиниці намагаються його змінити.

28 жовтня парк «Нивки» в Києві став багатшим на 23 дерева. Їх посадили у рамках акції, організованої мережею ресторанів «Евразия». Інформатор побував на еко-заході, щоб розповісти про нього вам.

Власне 23 дерева висадили не випадково. У Києві працюють 22 ресторани японської та європейської кухні «Евразия» та один колл-центр послуги «Заберу сам». Таким чином кожен заклад подарував від себе парку «Нивки» по одному саджанцю молодої верби.

Парк «Нивки» співробітники «Евразия» облагороджують не вперше. З зими цього року вони періодично прибирають паркову зону і вивозять звідти сміття. До речі, активісти розповіли, що під час однієї з прибирань пакети зі сміттям повністю забили кузов самоскида.

У своїй роботі «Евразия» також піклується про навколишнє середовище. Мережа ресторанів перейшла в формат еко-френдлі. Заклади відмовилися від пластикових трубочок і посуду, в який раніше упаковували страви для послуги «Заберу сам» — це послуга, за допомогою якої можна самостійно забрати онлайн-замовлення з ресторану зі знижкою.

Цікаво, що на екологічну акцію співробітники «Евразия» прийшли добровільно і із задоволенням брали у ній участь. «Кожен повинен у своєму житті посадити дерево. Не встигли зробити це вдома, зробіть це в «Евразия»», — розповіла заступник директора ресторану на Оболоні Оксана Халімон.

Незабаром молоді саджанці перетворяться на прекрасні верби, які подарують парку тінисту зону біля озера. Подивитися на алею може кожен. У парку «Нивки» її позначили табличками з написом «Вербова алея». Учасники акції обіцяють, що це не останній еко-френдлі захід від мережі.

Контактна інформація

Для запитів від преси: [email protected]

Пропозиції щодо співпраці: [email protected]

З загальних питань: [email protected]

З питань розміщення реклами: [email protected]

Для звернення громадян : [email protected] [email protected]

Замовити
0(800) 60-19-19