Оксана Тихоненко у рейтингу «ТОП 25 найуспішніших бізнес-леді України»
20 грудня 2019

Оксана Тихоненко у рейтингу «ТОП 25 найуспішніших бізнес-леді України»

У грудні видання «Dsnews» опублікувало рейтинг «25 найуспішніших бізнес-леді України», підкреслюючи визначні досягнення жінок у своїй справі.

Критеріями відбору даного рейтингу є: динамічний розвиток бізнесу під керівництвом жінки; успішне керівництво компанією; активне зростання у своєму сегменті; використання інновацій у власній справі.

Своє почесне місце у сфері «Horeca» зайняла і керуюча партнерка мережі ресторанів «Евразия», Оксана Тихоненко.

«Оксана Тихоненко починала свій шлях у мережі ресторанів «Евразия» з посади фінансового директора, вже маючи за плечима чималий досвід роботи у великих компаніях. 

З 2014 року — керуюча партнерка мережі. Під її керівництвом компанія змінила стратегію і підхід до бізнесу і зараз продовжує розвиватися, розширюючи свої горизонти. 

Місія Оксани Тихоненко та її команди — відкривати для відвідувачів колорит японської та європейської кухні. Мережа «Евразия» сьогодні — це 12 років якісної роботи, 22 ресторани в Києві і передмістях і більше тисячі співробітників. 

Компанія постійно прагне покращувати якість і сервіс, підвищувати швидкість приготування та подачі страв. Оксана Тихоненко ставить перед командою амбітну мету — стати мережею ресторанів номер один в Україні» — пише видання «Dsnews». 

Контактна інформація

Для запитів від преси: [email protected]

Пропозиції щодо співпраці: [email protected]

З загальних питань: [email protected]

З питань розміщення реклами: [email protected]

Для звернення громадян : [email protected] [email protected]

Замовити
0(800) 60-19-19