Мережа ресторанів «Євразія» взяла участь в своєму 10-му забігу
14 вересня 2017

Мережа ресторанів «Євразія» взяла участь в своєму 10-му забігу

У Києві відбувся масштабний спортивний фестиваль Intersport Fest UA. В рамках фестивалю також пройшов третій щорічний забіг Intersport Run UA 2017, який цього року зібрав близько 6000 бігунів і десятки тисяч глядачів.

 

Співробітники мережі ресторанів японської кухні «Євразія», взяли участь у цьому спортивному змаганні, яке стало для них ювілейним.

«Не секрет, що японська кухня — одна з найкорисніших і здорових» — прокоментувала керуючий партнер мережі ресторанів «Євразія» Оксана Тихоненко — «Саме тому я намагаюся підтримувати атмосферу здорового способу життя і в нашому колективі. Ми по праву є лідерами ресторанного бізнесу, і крім бездоганної якості страв, сервісу і репутації, ми повинні і своїм власним прикладом популяризувати здоровий спосіб життя. Щороку наша команда бере участь більш ніж в 30 спортивних змаганнях. Марафонський біг, футбол, волі йбол, теніс. Ми не тільки беремо участь у спортивному житті країни, але і всіляко підтримуємо її в якості спонсорів і співорганізаторів.»

Маршрут забігу проходив по головній вулиці столиці, Хрещатику, уздовж Європейської площі, Маріїнського парку і Арсенальній площі. Організатори підготували для дорослих учасників забіг на дистанції 2, 5 і 10 км. А для самих маленьких спортсменів були організовані дитячі забіги на 500 і 1000 м. На фініші хлопцям вручали пам'ятну медаль та подарунки від партнерів заходу. Також в цьому біговому події взяли участь відомі українські зірки: співачки Настя Каменських, Санта Дімопулос, Анна Добриднєва шоумен Артем Гагарін і телеведуча Анастасія Даугуле.

Як зазначив генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черницький: «В цьому році у нас новий формат заходу. Ми додали фестивальну програму, об'єднали різні види спорту і зробили велике свято. Атмосфера дуже класна».

Джерело: korrespondent.net

Контактна інформація

Для запитів від преси: [email protected]

Пропозиції щодо співпраці: [email protected]

З загальних питань: [email protected]

З питань розміщення реклами: [email protected]

Для звернення громадян : [email protected] [email protected]

Замовити
0(800) 60-19-19