Мережа ресторанів «Евразія» прийняла участь в Wizz Air Kyiv City Marathon 2017
13 жовтня 2017

Мережа ресторанів «Евразія» прийняла участь в Wizz Air Kyiv City Marathon 2017

8 жовтня в Києві відбувся 8-й міжнародний марафон Wizz Air Kyiv City Marathon 2017, який зібрав понад 10 000 любителів бігу з 52 країн!

 

 

Маршрут марафону традиційно стартував на Майдані Незалежності, і пролягав в одне коло по вулицях столиці.

Мережа ресторанів японської кухні «Євразія» вже за доброю традицією виступила партнером спортивного змагання, а співробітники компанії взяли участь у цьому масштабному забігу.

«Наша мережа ресторанів японсько-європейської кухні є соціально-відповідальною компанією, — зазначила керуючий партнер мережі «Євразія» Оксана Тихоненко. — Для нас велика честь виступити партнером такої масштабної бігової події. Але ми повинні і своїм власним прикладом популяризувати здоровий спосіб життя. Тому мережа ресторанів «Євразія»не тільки підтримує більше 30 різних спортивних турнірів, а й наш колектив бере активну участь в даних заходах».

В рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 організатори підготували для учасників головну дистанцію на 42,1 км, а також забіги на 21 км, 10 км і 5 км.

Головним переможцем Київського марафону 2017 став чемпіон України Артем Піддубний з Бахмута Донецької області, який подолав 42,195 км за 2 години 24 хвилини 20 секунд. А серед дівчат чемпіонкою стала українка Ірина Масник з результатом 2: 48.13. Всі переможці та призери були нагороджені подарунковими сертифікатами на відвідування ресторанів «Євразія».

Джерело: www.segodnya.ua

Пов’язані події

Контактна інформація

Для запитів від преси: [email protected]

Пропозиції щодо співпраці: [email protected]

З загальних питань: [email protected]

З питань розміщення реклами: [email protected]

Для звернення громадян : [email protected] [email protected]

Замовити
0(800) 60-19-19