Мережа ресторанів «Євразія» підтримала забіг у вишиванках!
31 серпня 2017

Мережа ресторанів «Євразія» підтримала забіг у вишиванках!

Всі переможці на різних дистанціях були урочисто нагороджені призами від партнерів Забігу в Пирогово.

 

У Пирогово відбувся масовий забіг у вишиванках. Тисячі спортсменів-аматорів з 9 країн світу вийшли на старт, щоб продемонструвати свою любов до України і прихильність до здорового способу життя. Для учасників забігу були передбачені бігові футболки з вишитим українським орнаментом.

Партнером цього святкового спортивного заходу стала мережа ресторанів «Євразія». Як зазначила керуючий партнер Євразії Оксана Тихоненко, — «Уже 10 років ми надаємо підтримку найрізноманітніших спортивних заходів і самі приймаємо в них участь. Сьогодні наш колектив взяв участь в забігу, а минулої середи наша команда стала призером національного футбольного турніру. Адже популяризація спорту і здорового способу життя це не тільки найважливіша мета для країни, але і для нас. Не секрет, що страви японської кухні по праву вважаються одними з найбільш здорових і корисних.»

Всі переможці на різних дистанціях були урочисто нагороджені призами від партнерів Забігу в Пирогово. Так, «Євразія» нагородила переможців сертифікатами на відвідування ресторанів своєї мережі. А все фінішує дорослі спортсмени отримали на пам'ять срібні прикраси-обереги унікального дизайну.

Джерело: ubr.ua

Пов’язані події

Контактна інформація

Для запитів від преси: [email protected]

Пропозиції щодо співпраці: [email protected]

З загальних питань: [email protected]

З питань розміщення реклами: [email protected]

Для звернення громадян : [email protected] [email protected]

Замовити
0(800) 60-19-19