Команда «Евразия» висадила вербову алею в парку «Нивки»
05 листопада 2019

Команда «Евразия» висадила вербову алею в парку «Нивки»

Співробітники «Евразия» вже не вперше облагороджують столичний парк «Нивки».

У понеділок, 28 жовтня, команда мережі ресторанів «Евразия» висадила цілу вербову алею у столичному парку «Нивки». Тепер у парку стало на 23 дерева більше.

Цікаво, що саме 23 дерева висадили не випадково. У Києві працюють 22 ресторани японської та європейської кухні «Евразия»» та один колл-центр послуги «Заберу сам». Таким чином, кожен заклад подарував від себе по одному саджанцю молодої верби.

Відзначимо, що парк «Нивки» співробітники «Евразия» облагороджують вже не вперше: починаючи із зими цього року вони періодично прибирають паркову зону і вивозять сміття.

«Ми дуже любимо парк «Нивки» і захоплюємося його красою настільки, що двічі на рік робимо парку подарунок — влаштовуємо прибирання», — розповідають у «Евразия».

У своїй роботі «Евразия» також піклується про навколишнє середовище. Мережа ресторанів перейшла в формат еко-френдлі. Заклади відмовилися від пластикових трубочок і посуду, в який раніше доводилось упаковувати страви для послуги «Заберу сам». Це послуга, за допомогою якій можна самостійно забрати онлайн-замовлення з ресторану зі знижкою.

Учасники акції обіцяють, що це не останній еко-френдлі захід від мережі ресторанів «Евразия».

Джерело: «Наш Київ»
 

Контактна інформація

Для запитів від преси: [email protected]

Пропозиції щодо співпраці: [email protected]

З загальних питань: [email protected]

З питань розміщення реклами: [email protected]

Для звернення громадян : [email protected] [email protected]

Замовити
0(800) 60-19-19