Преса про нас
 Команда «Євразії» висадила вербову алею в парку «Нивки»
05 листопада 2019

Команда «Євразії» висадила вербову алею в парку «Нивки»

Співробітники «Євразії» вже не вперше облагороджують столичний парк «Нивки».

У понеділок, 28 жовтня, команда мережі ресторанів «Євразія» висадила цілу вербову алею у столичному парку «Нивки». Тепер у парку стало на 23 дерева більше.

Цікаво, що саме 23 дерева висадили не випадково. У Києві працюють 22 ресторани японської та європейської кухні «Євразія» та один колл-центр послуги «Заберу сам». Таким чином, кожен заклад подарував від себе по одному саджанцю молодої верби.

Відзначимо, що парк «Нивки» співробітники «Євразії» облагороджують вже не вперше: починаючи із зими цього року вони періодично прибирають паркову зону і вивозять сміття.

«Ми дуже любимо парк «Нивки» і захоплюємося його красою настільки, що двічі на рік робимо парку подарунок — влаштовуємо прибирання», — розповідають у «Євразії».

У своїй роботі «Євразія» також піклується про навколишнє середовище. Мережа ресторанів перейшла в формат еко-френдлі. Заклади відмовилися від пластикових трубочок і посуду, в який раніше доводилось упаковувати страви для послуги «Заберу сам». Це послуга, за допомогою якій можна самостійно забрати онлайн-замовлення з ресторану зі знижкою.

Учасники акції обіцяють, що це не останній еко-френдлі захід від мережі ресторанів «Євразія».

Джерело: «Наш Київ»
 

«Заберу сам»
(044) 500-17-17