«Євразія» заохочує школярів за хороші оцінки
25 лютого 2020

«Євразія» заохочує школярів за хороші оцінки

«Євразія» заохочує школярів за хороші оцінки — будь-яка страва з дитячого меню у подарунок!

У мережі ресторанів «Євразія» з листопада 2019 року діє акція для справжніх відмінників — за хороші оцінки вони можуть отримати будь-яку страву з дитячого меню в подарунок. Про це організатори акції нагадали на своїй сторінці в Facebook.

Щоб отримати страву у подарунок, ніяких контрольних або тестів здавати не доведеться. Дитині потрібно всього лише отримати три оцінки «11» або «12» протягом тижня з будь-якого предмету в школі.

Далі з щоденником і батьками школяреві потрібно прийти в один з 21-го ресторану мережі «Євразія» (адреси можна подивитися на сайті). Показавши щоденник офіціантові, дитина може вибрати будь-яку страву з дитячого меню,окрім Дитячих комбо №1, №2 та №3, наприклад: піцу, нагетси, дитячу карбонару, сирники, картопляні кульки.

«Відмінна акція від мережі ресторанів «Євразія»! Хто б міг подумати, що перспектива походу в ресторан за безкоштовною стравою стане чудовим стимулом навчатися на відмінно. Так, гляди, і знову на дошку пошани повернемося» — діляться емоціями і фото на своїх сторінках у Facebook батьки.

У «Євразії» уточнюють, що безкоштовне блюдо школяр може отримати, показавши три оцінки «11» або «12» за поточний або попередній тиждень.

«Наш Киев»

«Заберу сам»
0(800) 60-17-17