«Євразія» у журналі «TOUCH»
14 березня 2019

«Євразія» у журналі «TOUCH»

Наприкінці лютого ми поділилися своїми новинами та найближчими планами з TOUCH magazine. Читайте про наші рецепти смачного способу життя в № 43 за березень 2019.

Журнал TOUCH — це європейське видання про моду, модні тенденції та найважливіші події.

Смачний спосіб життя

Мережа ресторанів і суші-барів «Євразія» ось вже 11 років займає провідні позиції на ринку та є фаворитом серед жителів столиці України. Дуже смачні страви, вигідні акції, особлива атмосфера і безперервне прагнення зробити клієнта щасливим — нікого не змогли залишити байдужим. Для всіх любителів японської кухні у мережі ресторанів «Євразія» відразу кілька відмінних новин!

Новий стиль

У 2018 році в їх мережі відбулися прекрасні зміни - був зроблений редизайн (оновлення інтер'єру) в 4-х ресторанах за адресами: вулиця Рогнідинська 5/14, вулиця Велика Васильківська, 88, Бессарабська площа, 2, вулиця академіка Вільямса, 5. Новий дизайн, витриманий в стилі Loft, з нотками арт-деко, привніс в атмосферу трохи вишуканості і розслабленості, і вже знайшов відгук у серцях дорогих клієнтів.


Делікатеси на підході

У 2019, після повернення шеф-кухаря Дениса Кравченко з подорожі по Південно-східній Азії, було прийнято рішення оновити меню ресторанів і додати в нього ще більше трендових кулінарних шедеврів. До нього увійшли такі новинки як: суп Лакса, булочки Бао, боби Едамаме, страви з чорноморської рапани, сашимі в новому стилі і багато іншого.


 Дух Японії

Якщо ви хочете зануритися в приємну атмосферу японського ресторану, покуштувати неповторні кулінарні шедеври Азії і просто відмінно провести час з близькими — тоді сміливо бронюйте стіл в одному з ресторанів мережі «Євразія» та будьте впевнені — неповторна гама емоцій і відчуттів вам гарантована!


Простір для душі

Але це ще не всі приємні новини від всіма улюбленої мережі! Зовсім скоро — в березні 2019 року відкривається новий великий ресторан на Оболоні, в торговому центрі Obolon Smart Plaza. Він зможе одночасно вмістити понад 200 гостей, в ресторані буде дитяча кімната і караоке-зал. Також до кінця 2019 року всі з нетерпінням чекають відкриття ще одного ресторану, який буде знаходитися в ТРЦ «Retroville» на Виноградарі.

Джерело: touch-magazine.eu

Контактна інформація

Для запитів від преси: [email protected]

Пропозиції щодо співпраці: [email protected]

З загальних питань: [email protected]

З питань розміщення реклами: [email protected]

Для звернення громадян : [email protected] [email protected]

Замовити
0(800) 60-19-19