Робіть добро разом з «Евразия» — врятуйте сердечко!

04 листопада 2021

Наша головна мета: подарувати здорові серця діткам з усіх куточків України.

Друзі, підтримайте благодійну ініціативу спільного проєкту dobro.ua та «Евразия». Наліпку купив — добро з М!КО зробив! Відвідуйте «Евразия» — рятуйте життя дітей з вадами серця.

Купуйте благодійний стікерпак за 30 гривень у будь-якому із закладів «Евразия» та дайте надію на життя маленьким українцям з вадами серця.

«Врятуйте сердечко» — національний проєкт, створений благодійним фондом «Серця майбутнього». Метою якого — подарувати здорові серця діткам, які живуть з вродженими вадами серця та потребують встановлення серцевих імпалнтів.

Кожна гривня, перерахована на цей проєкт, допоможе нам врятувати 600 дітей з вродженими вадами серця!

Вроджена вада серця в нашій країні звучить як вирок. Особливо, коли від порятунку відділяє сума у майже 100 000 гривень за серцевий імплант — оклюдер. Для простої української родини — це неосяжна сума.

Встановлення оклюдера — це інноваційний метод, який, на відміну від відкритої операції на серці, не потребує розрізання грудної клітини та тривалої реабілітації.

Серце дитини не зупиняють, виключена можлива гіпоксія та втрата роботи частинок головного мозку. Це абсолютно безпечна й сучасна операція, яку кардіохірурги інституту Амосова роблять кожного дня.

Операція зі встановлення імпланту триває декілька годин, а вже за два дні дитина повертається додому. Ми вважаємо — українські діти заслуговують кращої медичної допомоги.

Приєднуйтесь до проєкту, відвідуйте «Евразия» та допоможіть врятувати усіх дітей з вадами серця!
 

Інші новини
«Заберу сам»
0(800) 60-19-19