Майстер-клас Данила Ківа в «Євразії»

06 серпня 2018

5 серпня в «Євразії» на Лівобережній пройшов кулінарний майстер-клас Данила Ківа — фіналіста шоу «МайстерШеф Діти» на телеканалі СТБ.

Він, в свої 13 років, — вже досвідчений кулінар та блогер, — випускник кулінарного інституту IFSE (Турин, Італія) та бренд-амбасадор Kenwood в Україні.

5 серпня в «Євразії» на Лівобережній пройшов кулінарний майстер-клас Данила Ківа — фіналіста шоу «МайстерШеф Діти» на телеканалі СТБ. Він, в свої 13 років, — вже досвідчений кулінар та блогер, — випускник кулінарного інституту IFSE (Турин, Італія) та бренд-амбасадор Kenwood в Україні.

[gallery]

Юні учасники дізнавалися про тонкощі та секрети японської кухні на прикладі приготування  солодкого ролу «Нагасакі макі».  Данила підбадьорював та надихав присутніх, ділився з ними своїм досвідом та розповідав історії. Всі дітлахи отримали поради та рецензію на свої кулінарні шедеври.

Асистентами Данила на цей раз були команда шеф-кухарів «Євразії», разом з Бренд-Шефом Денисом Кравченко, які слідкували за дотриманням фірмової рецептури приготування та допомагали діткам вправлятися з професійним інструментом.

На закінчення майстер-класу відбулася фотосесія, кожен учасник отримав пам’ятний диплом та автограф Данила!

Наступний майстер-клас за участі Данила Ківа заплановано на вересень.

Слідкуйте за анонсами!

Інші новини

Контактна інформація

Для запитів від преси: [email protected]

Пропозиції щодо співпраці: [email protected]

З загальних питань: [email protected]

З питань розміщення реклами: [email protected]

Для звернення громадян : [email protected] [email protected]

Замовити
0(800) 60-19-19