«Євразія» турбується про довкілля разом з «Україна без сміття»

20 серпня 2020

19 серпня ресторани «Євразії» зібрали 12,5 кг пластикових кришечок та відвезли їх на перероблювання на станцію сортування «NoWaste Recycling Station», громадської організації «Україна без сміття».

«Євразія» продовжує підтримувати екоініціативи. Відтепер ми впроваджуємо свідомий підхід до питання сміття та його перероблювання. Щодня ми викидаємо чимало сміття, деякі його види підлягають вторинному переробленню, завдяки якому, з уже переробленої сировини можна виготовляти нові продукти: протези, інвалідні візочки, будматеріали та інше.

Цього тижня ресторани «Євразії» вирішили долучитись до такої важливої ініціативи і власноруч відвезли 12,5 кг пластикових кришечок на станцію сортування «NoWaste Recycling Station», громадської організації «Україна без сміття».

Ми щиро вдячні працівникам ресторанів на Оболоні, Петрівка, біля Цирку, в ТРЦ «Ocean Plaza», на Бесарабці, Печерську, Лівобережній, на Арсенальній та всім тим, хто збирав та приносив з дому кришечки. Ви — найкращі!

Друзі, підтримуйте наші екоініціативи, давайте пластику нове життя та свідомо ставтеся до питання утилізації відходів, адже від цього залежить майбутнє нашої планети й здоров'я кожного з нас.
 

Інші новини

Контактна інформація

Для запитів від преси: [email protected]

Пропозиції щодо співпраці: [email protected]

З загальних питань: [email protected]

З питань розміщення реклами: [email protected]

Для звернення громадян : [email protected] [email protected]

Замовити
0(800) 60-19-19