ЗАБЕРУ САМ
0(800) 60-17-17
Безкоштовно з мобільних
Замовлення приймаються з 1000 до 2200
Детальніше про послугу
Заберу сам
0(800) 60-17-17
Безкоштовно з мобільних
з 10:00 до 22:00
Докладніше про послугу

Докладніше про послугу

«Заберу сам» — це послуга приготування замовлення «з собою». Зробіть замовлення через сай, телефоном або за допомогою чат-ботів у Viber та Telegram та заберіть в обраному вами ресторані. На всі замовлення у період з 9 по 24 січня діє знижка -35% (акція 1+1 не діятиме в цей час).

 

 

Як зробити замовлення

 1. Зробіть замовлення за телефонами (044) 500-17-17, 0(800) 60-17-17 або через сайт: evrasia.in.ua/togo. Прийом замовлень відбувається щоденно з 10:00 до 22:00.
 2. Замовляйте улюблені страви у чат-ботах «Заберу сам» у Viber та Telegram: evrasia.in.ua/viber, evrasia.in.ua/telegram — це просто, зручно та швидко.
 3. Час отримання замовлення ви зможете узгодити з оператором, коли будете підтверджувати замовлення телефоном. Час на приготування страв складає не менше 1-ї години від оформлення замовлення.
 4. Отримайте замовлення у зручний для вас час. Видача замовлень відбувається щоденно з 11:00

 

Правила надання послуги

1. Прийом замовлень

 • Замовлення приймаються за телефонами (044) 500-17-17, 0(800) 60-17-17, через сайт evrasia.in.ua/togo або у чат-ботах «Заберу сам» у Viber та Telegram.
 • При оформленні замовлення через сайт з вами зв'яжеться оператор для підтвердження замовлення та узгодження деталей, тільки після цього замовлення передається в роботу.
 • Спілкування Замовника з операторами Call-центру має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. У разі застосування Замовником ненормативної лексики, образ, погроз, а також, якщо його звернення містить заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі, оператор Call-центру має право негайно припинити спілкування з таким Замовником.
 • Замовлення, зроблені за послугою «Заберу сам» заборонено споживати в ресторанах.

 

2. Час роботи

 • Час прийому замовлень за телефоном і обробки заявок з сайту — з 10:00 до 22:00.

 

3. Отримання замовлень

 • Замовлення за послугою «Заберу сам» оформлюються тільки з собою. Послуга доставки надається на окремих умовах.*
 • Чекаємо вас за замовленням в масці. Будьте свідомі і ми разом здолаємо вірус!
 • Отримати замовлення можна з 11:00 до завершення роботи ресторанів (згідно з їхніми графіками роботи).
 • Час на приготування замовлення — від 1-ї години. 
 • Для замовлень на суму більше 1000 грн час приготування становить — від 1 год 30 хв і залежить від завантаженості ресторану. Більш точну інформацію буде надано оператором під час змовлення. 
 • Час видачі замовлень може бути збільшено у зв'язку із великою завантаженістю ресторану або несвоєчасним отриманням замовлень.

4. Оплата замовлення

 • У вас є можливість оплатити замовлення онлайн на сайті (встановлений спосіб прийому платежів через Liqpay) або отримуючи його у ресторані. В ресторані ви зможете розрахуватись готівкою, чи за допомогою платіжної карти.
 • Для об'ємних замовлень ресторан має право запросити внесення Замовником передоплати, як гарантії того, що замовлення буде забрано своєчасно та в повному обсязі.
 • На замовлення «Заберу сам» не розповсюджується дія дисконтної картки.
 • Упаковка не включена у вартість замовлення.

 

5. Договір-оферта

 

6. Підстави надання послуг

 

*  Замовити доставку можна за послугою «Принесу вам» за номером телефону ресторану або через сервіс Bolt Food.

Якщо ви робите замовлення, користуючись сторонніми службами доставки, зверніть увагу, що будь-яка з них не є офіційним партнером «Євразії». Відповідальність за сервіс та своєчасність виконання замовлення несе саме оператор доставки.

Контактна інформація

Для запитів від преси: [email protected]

Пропозиції щодо співпраці: [email protected]

З загальних питань: [email protected]

З питань розміщення реклами: [email protected]

«Заберу сам»
0(800) 60-17-17