АКЦІЇ ТА СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ

Пан-азіатське меню

Постійно діюча акція

Відтепер в наших ресторанах ви можете скуштувати нові екзотичні страви з пан-азіатської кухні — Поке та Боул.

Боул

Боул або «Чаша Будди» — новий кулінарний тренд, історія якого була розпочата на Сході. Таку назву страва отримала не просто так. Легенда свідчить, після медитації Будда походжав вулицями міста з невеликою круглою мискою, в яку перехожі клали маленькі порції їжі. До кінця прогулянки в тарілці у засновника буддизму виявлялися боби, крупи і овочі, м'ясо, які і складали собою повноцінну страву. Назва «боул» відображає формат подачі — глибокий посуд. Байдуже, це тарілка, піала чи навіть склянка. Водночас боул — це страва, у якій збалансовано всі компоненти, необхідні для активного способу життя: вуглеводи, протеїн і природні вітаміни.

Поке

Запрошуємо вас в кулінарну мандрівку з нашим новим меню та стравою «Поке».

Гаваї, як і багато інших тихоокеанських регіонів Америки, за останні півтора століття підпали під вплив азіатської кухні. Наприклад, страви з сирої риби були або привнесені, або адаптовані мігрантами з країн Південно-Східної Азії. Так, на Гаваях з'явилося найвідоміша страва цих островів — «поке».

Назва походить від буквального перекладу фрази «нарізати кубиками». Традиційне поке, — страва, схожа на салат із сирої риби, — нарізаний кубиками, маринований в соєвому соусі тунець з додаванням цибулі, кунжуту, васабі, гострого перцю і, — часто, — горіхів.

Ми пропонуємо гостям свої варіанти приготування «Поке з лососем» та «Поке з тунцем».

 

Сподіваємося вам сподобається. Смачного!

 

P.S. На Пан-азіатське меню розповсюджується знижка за дисконтними картками та всі акції, які діють в ресторанах. Зверніть увагу, що ці страви доступні лише в ресторанах та недоступні по послузі Заберу Сам.

Інші акції

«Заберу сам»
(044) 500-17-17