Замовлення «Заберу сам»: (044) 338-10-10 (с 10:00 до 22:00).

(044) 500-17-17

Замовлення «Заберу сам»: (044) 338-10-10 (с 10:00 до 22:00).

Калорійний рейд: перевіряємо київський суші-ресторан «Євразія»

25 вересня 2017 року
Джерело: 44.ua
У столиці налічується понад 15 точок відомого закладу японської кухні «Євразія». Тож не дивно, що багато киян якщо не пробували тут роли, то, напевно, чули про це ресторані. 

Однак влітку через виявлені бактерій групи кишкової палички на кухні одного із закладу біля цирку, її рейтинги впали. Через три місяці після скандалу редакція 44.ua вирішила відвідати «Євразію», проте, підкорюючись інстинкту самозбереження, завітала до іншого ресторану мережі.
 
Екстер'єр / Інтер'єр
 
Зовнішній вигляд «Євразії» на Бессарабській площі, 2, не особливо запам'ятовується, однак через те, що вона багато років знаходиться в центрі Києва в будівлі найвідомішого великого ринку столиці, любителі японських рол її не обходять стороною.
 
Набагато цікавішим виявився сходовий майданчик, по якій відвідувач піднімається на другий поверх до ресторану. Стіни прикрашають роли, стейки, гамбургери і картопля фрі. Не дивуйтеся таким різноплановим малюнкам. Незважаючи на те, що головною в «Євразії» залишається японська кухня, в ресторані також додатково готують європейські страви.
 
У самому закладі два приміщення, стіни яких оформлені в шоколадно-молочні відтінки. Завдяки великим вікнам, зал добре освітлюються. А з кондиціонером спекотна погода не така страшна. Однак без мінусів не обійтися: незважаючи на те, що в ресторані два приміщення, посадити всіх відвідувачів, особливо в обідній час, не виходить. Бажаючим покуштувати роли доводиться стояти біля входу по 5-10 хвилин.
 
Також до мінусів можна віднести дискомфортний відчуття в малому залі, де відстань між столиками не більш півметра. Звичайно, можна апелювати до вираження "в тісноті, та не в образі", але, врахуйте, вам будуть чутні всі розмови відвідувачів за сусідніми столиками.
 
В «Євразії» також є дитячий куточок для самих маленьких відвідувачів.
 
Туалет
 
Щоб потрапити в туалет, відвідувачеві варто вийти з ресторану і піднятися вгору по сходах. Потім ви повинні увійти в якесь службове приміщення з купою демонстративно не захованих проводів, де знайдете вхід в туалетну кімнату. У самому туалеті стіни оформлені відповідно стилю закладу. Унітази були чисті, була присутня туалетний папір, вода, мило і дзеркала.
 
Персонал
 
Персонал зі своєю роботою справлявся на відмінно. Офіціанти спритно приймали замовлення і вчасно їх приносили. Були доброзичливі, на прохання також реагували миттєво. Зазначу лише одне упущення: через те, що мені принесли тільки професійні палички, з якими я на «ви», довелося попросити захеканого офіціанта замінити їх на учнівські. Мимоволі задаєшся питанням, чому б відразу не принести два варіанти паличок: і офіціантові менше турбот, і відвідувачеві зручно.
 
Прейскурант
 
Ціни в "Євразії" в порівнянні з іншими ресторанами, в яких ми побували, досить демократичні. Вартість ролів варіюється від 35 до 150 грн, супи тут в середньому обійдуться в 60 грн, різні напої — в 40 грн. Але якщо хочете просто попити води, все-таки доведеться викласти 20 грн.
 
Популярності суші-бару додає постійна акція «щасливі години», під час яких можна отримати другу страву безкоштовно. «Щасливі години» діють щодня з 15:00 до 18:00. А в свій День народження і 6 днів після в ресторані можна отримати знижку 30%.
 
Тут також пропонують дитяче меню, яке приваблює дітвору не тільки різноманітністю страв, але і забавним оформленням.
 
Трапеза
 
Незважаючи на те, що в «Євразії» також пропонують страви з європейським акцентом, головними тут як і раніше залишаються суші. Тому довго над замовленням роздумувати не довелося. Я замовила усіма знайомі роли «Філадельфія маки» та «Чізкейк».
 
Поки чекала замовлення, уважно розглядала меню і була неприємно вражена його зовнішнім виглядом. Він був обшарпаним і кілька погризені по краях.
 
Через 30 хвилин мені принесли подвійну порцію ролів (я потрапила в щасливі години), і цілих два десерту. Якщо чесно, думала, що акція поширюється тільки на суші ... а тут такий поворот.
 
Роли були смачними і ситними. Тож не дивно, що «Філадельфія» так полюбилася столичним відвідувачам. Також приємно здивувала щедрість в плані додавання імбиру.
 
Сподобався мені і чізкейк, який чудово поєднувався з солодким джемом зверху. Подужати відразу два десерту я не змогла, тому одну порцію мені люб'язно упакували в пакет, де також були виделка, ніж і серветки.
 
Після закінчення трапези мені принесли чек, на якому значилися 188 грн. Як на мене, дуже непогано.
 
Оцінка
 
РАЗОМ: ставлю «Євразії» на Бессарабській площі, 2, (Шевченківський р-н) 8 балів з 10. Варто відзначити гарне розташування, смачні страви і вельми адекватні ціни. Однак тісний контакт з іншими відвідувачами, непродумане оформлення по шляху до туалетній кімнаті і небагатий вибір дитячих розваг трохи зіпсували враження.
 
На замітку:
  • WiFi — є, без пароля.
  • Розетки — не спостерігалися.
  • Швидкість обслуговування — висока, все приносили вчасно.
 
* Примітка
Даний спецпроект не має нічого спільного з рекламою, автори висловлюють в ньому особисті суб'єктивні враження від відвідування кафе і ресторанів. У коментарях можете пропонувати заклади для майбутніх випусків.