Замовлення «Заберу сам»: (044) 338-10-10 (с 10:00 до 22:00).

(044) 500-17-17

Замовлення «Заберу сам»: (044) 338-10-10 (с 10:00 до 22:00).

Мережа ресторанів «Євразія» взяла участь в своєму 10-му забігу

14 вересня 2017 року
Джерело: korrespondent.net
У Києві відбувся масштабний спортивний фестиваль Intersport Fest UA. В рамках фестивалю також пройшов третій щорічний забіг Intersport Run UA 2017, який цього року зібрав близько 6000 бігунів і десятки тисяч глядачів.
 
Співробітники мережі ресторанів японської кухні «Євразія», взяли участь у цьому спортивному змаганні, яке стало для них ювілейним.
 
«Не секрет, що японська кухня - одна з найкорисніших і здорових» — прокоментувала керуючий партнер мережі ресторанів «Євразія» Оксана Тихоненко — «Саме тому я намагаюся підтримувати атмосферу здорового способу життя і в нашому колективі. Ми по праву є лідерами ресторанного бізнесу, і крім бездоганної якості страв, сервісу і репутації, ми повинні і своїм власним прикладом популяризувати здоровий спосіб життя. Щороку наша команда бере участь більш ніж в 30 спортивних змаганнях. Марафонський біг, футбол, волі йбол, теніс. Ми не тільки беремо участь у спортивному житті країни, але і всіляко підтримуємо її в якості спонсорів і співорганізаторів.»
 
Маршрут забігу проходив по головній вулиці столиці, Хрещатику, уздовж Європейської площі, Маріїнського парку і Арсенальній площі. Організатори підготували для дорослих учасників забіг на дистанції 2, 5 і 10 км. А для самих маленьких спортсменів були організовані дитячі забіги на 500 і 1000 м. На фініші хлопцям вручали пам'ятну медаль та подарунки від партнерів заходу. Також в цьому біговому події взяли участь відомі українські зірки: співачки Настя Каменських, Санта Дімопулос, Анна Добриднєва шоумен Артем Гагарін і телеведуча Анастасія Даугуле.
 
Як зазначив генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черницький: «В цьому році у нас новий формат заходу. Ми додали фестивальну програму, об'єднали різні види спорту і зробили велике свято. Атмосфера дуже класна».