Замовлення «Заберу сам»: (044) 338-10-10 (с 10:00 до 22:00).

(044) 500-17-17

Замовлення «Заберу сам»: (044) 338-10-10 (с 10:00 до 22:00).

Мережа ресторанів «Євразія» підтримала забіг у вишиванках!

31 серпня 2017 року
Джерело: tsn.ua

 

«Євразія» нагородила переможців сертифікатами на відвідування ресторанів своєї мережі.
 
У Пирогово відбувся масовий забіг у вишиванках. Тисячі спортсменів-аматорів з 9 країн світу вийшли на старт, щоб продемонструвати свою любов до України і прихильність до здорового способу життя. Для учасників забігу були передбачені бігові футболки з вишитим українським орнаментом.
Партнером цього святкового спортивного заходу стала мережа ресторанів «Євразія». Як зазначила керуючий партнер Євразії Оксана Тихоненко, — «Уже 10 років ми надаємо підтримку найрізноманітніших спортивних заходів і самі приймаємо в них участь. Сьогодні наш колектив взяв участь в забігу, а минулої середи наша команда стала призером національного футбольного турніру. Адже популяризація спорту і здорового способу життя це не тільки найважливіша мета для країни, але і для нас. Не секрет, що страви японської кухні по праву вважаються одними з найбільш здорових і корисних.»
Всі переможці на різних дистанціях були урочисто нагороджені призами від партнерів Забігу в Пирогово. Так, "Євразія" нагородила переможців сертифікатами на відвідування ресторанів своєї мережі. А все фінішує дорослі спортсмени отримали на пам'ять срібні прикраси-обереги унікального дизайну.